Doskonałość okien Fakro na konkretnym przykładzie

okno dachowe fakro 78x118

Okno dachowe Fakro 78x118 to jeden z najchętniej wybieranych modeli okien firmy Fakro. Jest to polska firma, która znana jest już na całym świecie. Przez ponad 25 lat swojej działalności wypracowała sobie pozycję lidera na polskim rynku okien dachowych  pozycję wicelidera na rynku światowym. Czemu zawdzięcza tak ogromny sukces? Przede wszystkim tym, że sięga po materiały najwyższej jakości i wykorzystuje najnowsze technologie. Dzięki temu, produkty firmy Fakro charakteryzuje trwałość i wytrzymałość.

Okno dachowe Fakro 78x118 wykonane zostały z drewna sosnowego klasy ekstra. Jest ono  zaimpregnowane próżniowo i dwukrotnie pomalowane lakierem akrylowym, aby jeszcze bardziej uodpornić drewno na działanie czynników zewnętrznych, w tym atmosferycznych, zostało ono od zewnątrz wzmocnione profilami z blachy aluminiowej. Okno dachowe Fakro 78x118 wyposażone jest w trzywarstwowy pakiet szybowy, który ma grubość równą dwudziestu czterem milimetrom. Zewnętrzna szyba jest hartowana, co zwiększa jej odporność na uszkodzenia, z kolei wewnętrzna została wykonana  z niskoemisyjnego szkła, zmniejszającego straty ciepła. Do podwyższenia parametrów izolacji termicznej tego typu okien przyczynia się także to, iż przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona została gazem szlachetnym – argonem. Okno dachowe Fakro 78x118 zachowując ciepło wewnątrz pomieszczenia przyczynia się do zmniejszenia opłat za ogrzewanie. Poza tym, że okno dachowe Fakro 78x118 chroni pomieszczenia przed wychłodzeniem, uniemożliwia także ich przegrzewanie się w upalne, letnie dni. W porównaniu z innymi tego typu oknami, ma aż do 6% większą powierzchnię przeszkloną, dzięki temu doskonale doświetla naturalnym światłem pomieszczenia zlokalizowane na poddaszach. Okno otwiera się na zasadzie obrotowej, możesz obracać je o kąt 180° i co istotne unieruchomić je za pomocą zasuwki blokującej. Dzięki temu bez problemu i bezpiecznie umyjesz je także od zewnętrznej strony. Postaw na okna Fakro, a będziesz cieszył się ich doskonałym stanem przez wiele lat, nawet pomimo intensywnej eksploatacji.

 

 

 

Domowe sposoby na przenoszenie ciężkich przedmiotów

 

narzędziaPracownicy branży przemysłowej oraz budowlanej bardzo często narażeni są na kontakt z dużymi i ciężkimi przedmiotami, których transport może być niebezpieczny dla zdrowia i przy tym niezwykle skomplikowany. W celu zmniejszenia ryzyka, pracodawcy bardzo często wyposażają swoje fabryki, magazyny oraz hale produkcyjne w elementy, które mają nie tylko odciążać operatorów, ale umożliwiać w ogóle przenoszenie elementów przemysłowych z punktu A do punktu B. Fabryki mogą być więc zaopatrzone w manipulatory, chwytaki oraz mniej skomplikowane narzędzia takie, jak chociażby nowoczesne wózki paletowe czy pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy.

Czytaj więcej...

Jak i gdzie uczyć się gry na perkusji?

perkusistaPopularne porzekadło mówi, że dla chcącego nic trudnego, warto jednak wziąć pod uwagę, że początki gry na każdym instrumencie bez niezbędnych podstaw mogą okazać się niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem. W pierwszej kolejności chcąc nauczyć się gry na perkusji trzeba wiedzieć, że przed nami wiele godzin intensywnych treningów, które – bez odpowiedniego przygotowania – mogą być dla nas już nie tylko ogromnym wysiłkiem fizycznym ale – co ciekawe – także intelektualnym. Jako, że perkusja zmusza nas do zwiększonej koordynacji ruchowej, na samym początku możemy mieć trudność z „uwolnieniem” naszych rak i nóg tak, aby funkcjonowały w trakcie wystukiwania rytmu, niezależnie od siebie.

Czytaj więcej...
DMC Firewall is a Joomla Security extension!