Suchy szampon Batiste

Każda z nas marzy o puszystych, uniesionych u nasady włosach. Nie każdej jednak pozwala na to stan włosów. Wiele kobiet posiada naturalnie cienkie włosy, które tworzą efekt przyklapniętych pasm. Czy można jakoś temu zapobiec?

Szampon i odżywka

Jeżeli jesteśmy posiadaczkami cienkich włosów to niestety naszym problemem, oprócz braku objętości, często są także problemy z szybszym przetłuszaczaniem się włosów, dlatego tak ważne jest regularne oczyszczanie skóry głowy. Warto zainwestować w szampon, który w delikatny sposób oczyści włosy i nada im objętości bez efektu obciążenia pasm. Tym samym tropem powinnyśmy podążać wybierając odżywkę i maskę do włosów. Wybierajmy preparaty, które należy spłukiwać i róbmy to uważnie, tak aby nie pozostawały one na naszych włosach. Obecnie na rynku istnieje szereg preparatów, które odżywiają włosy bez efektu ich obciążania. Warto wybrać odpowiednią serię dla siebie.

Suszenie i stylizacja

Fryzjerzy polecają kilka trików jeżeli chodzi o stylizację cienkich włosów. Możemy na przykłąd suszyć je głową w dół, co nada im objętości u nasady. Możemy także przed suszeniem nanieść na nie piankę dodającą objętości, a następnie suszyć je używając płaskiej lub okrągłej szczotki. Takie suszenie nada im lekkości i sprawi, że będą wyglądały zdecydowanie lżej. Wilgotne włosy możemy także nawinąć na okrągłe wałki, spryskać lakierem, a następnie wysuszyć. Po 10 minutach nasza fryzura nabierze pożądanej objętości. Jeżeli pragniemy spektakularnych efektów włosy możemy dodatkowo utrwalić lakierem do włosów stworzonym do nadawania objętości. Możemy także użyć pudru do włosów czub natapirować włosy. Wszystko zależy od tego jaki efekt pragniemy uzyskać.

Gdy nie mamy czasu

Często rano nie mamy zbyt wiele czasu na stylizację, co wtedy? Po umyciu i odżywieniu włosów ekspresową odżywką wysuszmy je głową w dół, przy użyciu okrągłej szczotki – to pomoże uzyskać efekt włosówsprężystych, uniesionych u nasady. Jeżeli pragniemy wzmocnić efekt uniesienia warto zastosować suchy szampon Batiste, który skutecznie pochłania sebum wydzielane przez skórę głowy, dzięki czemu nasza fryzura na dłuzej zachowa pożądany przez nas stan. Suchy szampon warto mieć przy sobie w ciagu dnia, aby w minutę przywrócić włosom odpowiednią strukturę.

 

 

Domowe sposoby na przenoszenie ciężkich przedmiotów

 

narzędziaPracownicy branży przemysłowej oraz budowlanej bardzo często narażeni są na kontakt z dużymi i ciężkimi przedmiotami, których transport może być niebezpieczny dla zdrowia i przy tym niezwykle skomplikowany. W celu zmniejszenia ryzyka, pracodawcy bardzo często wyposażają swoje fabryki, magazyny oraz hale produkcyjne w elementy, które mają nie tylko odciążać operatorów, ale umożliwiać w ogóle przenoszenie elementów przemysłowych z punktu A do punktu B. Fabryki mogą być więc zaopatrzone w manipulatory, chwytaki oraz mniej skomplikowane narzędzia takie, jak chociażby nowoczesne wózki paletowe czy pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy.

Czytaj więcej...

Jak i gdzie uczyć się gry na perkusji?

perkusistaPopularne porzekadło mówi, że dla chcącego nic trudnego, warto jednak wziąć pod uwagę, że początki gry na każdym instrumencie bez niezbędnych podstaw mogą okazać się niezwykle skomplikowanym przedsięwzięciem. W pierwszej kolejności chcąc nauczyć się gry na perkusji trzeba wiedzieć, że przed nami wiele godzin intensywnych treningów, które – bez odpowiedniego przygotowania – mogą być dla nas już nie tylko ogromnym wysiłkiem fizycznym ale – co ciekawe – także intelektualnym. Jako, że perkusja zmusza nas do zwiększonej koordynacji ruchowej, na samym początku możemy mieć trudność z „uwolnieniem” naszych rak i nóg tak, aby funkcjonowały w trakcie wystukiwania rytmu, niezależnie od siebie.

Czytaj więcej...
Our website is protected by DMC Firewall!